Ürünlerimiz

Magnofix

Çamaşır deterjanlarının kullanma talimatına göre, yıkamalarda kullanılacak deterjan miktarı şöyle belirtilmiştir: Sert sularda, normal kirlilikte çamaşırların bir yıkama için kullanılacak deterjan miktarı, 2,25 su bardağıdır. Dolu 1 bardak deterjan 160 gr. dır. Bir yıkamada tüketilen deterjan miktarı 2,25 x 160=360 gr. Kireç önleyici kimyasallar için önerilen miktar: 3 çorba kaşığıdır. 3 çorba kaşığı kireç önleyici 50 gr. Yumuşatıcı kimyasallar için ise 1 kapak önerilmektedir. 1 kapak yumuşatıcı 40 gr.dır. Aynı yıkama MagnoFix ile yapıldığında kullanılacak olan yalnızca deterjan miktarı 1çay bardağı, yani 80gr.dır.

 

Comed Duş

Kullanıldığında %60-70 su tasarrufu sağlar. Bol oksijenli su sayesinde vücutta sabun ve şampuan artığı kalmaz.Ciltle ilgili allerjik rahatsızlıklar oluşmaz.

 

Mutfak Su Tasarruf Aracı

Bol oksijen, sudaki klorun uçmasını hızlandırır. Klor, sudaki mikropları öldürmekle birlikte, su ile birleşmesinden ortaya çıkan "klorafanin" maddesinin, kanser başta olmak üzere, guatr, egzama, kansızlık gibi hastalıklara neden olduğu biliniyor. Musluklarımıza takacağımız tasarruf cihazlarımızla, klorun zararlı etkisinden korunabiliriz.